2013 - 2014 Sezonu 32. Hafta
S Takım O G M A Y İçP İçA TopA Puan
1. Darüşşafaka Doğuş 32 26 6 2474 2117 - - 1,1686 58
2. Ankara D. S. İ. ERA 32 23 9 2575 2474 - - 1,0408 55
3. Vestel 32 22 10 2627 2455 - - 1,0700 54
4. Akhisar Belediye 32 21 11 2453 2318 7 - 1,0582 53
5. İstanbul BŞB. 32 21 11 2629 2404 6 - 1,0935 53
6. Yeşilgiresun Belediye 32 21 11 2548 2292 5 - 1,1116 53
7. Aydem Pamukkale Univ. 32 20 12 2195 2085 - - 1,0527 52
8. Final Gençlik 32 16 16 2712 2640 - - 1,0272 48
9. Tüyap Büyükçekmece Basketbol 32 15 17 2314 2221 8 - 1,0418 47
10. Best Balıkesir 32 15 17 2231 2313 4 - 0,9645 47
11. İ. T. Ü. 32 15 17 2399 2507 3 - 0,9569 47
12. Antalya BŞB. 32 13 19 2324 2504 7 - 0,9281 45
13. Özel Gelişim Koleji 32 13 19 2529 2651 6 - 0,9539 45
14. İstanbul D. S. İ. 32 13 19 2386 2471 5 - 0,9656 45
15. Maliye Milli Piyango 32 12 20 2323 2411 3 1,0261 0,9635 44
16. Pertevniyal Gençlik 32 12 20 2298 2385 3 0,9745 0,9635 44
17. Bandırma Kırmızı 32 7 25 2187 2406 - - 0,9089 39
18. Hacettepe Univ. 32 3 29 2296 2846 - - 0,8067 35
 Puan Tablosu Açıklamaları
1.
Reginald Tavon Holmes
Final Gençlik
22,7 Sayı
2. Dominique Giovanni Wise
Akhisar Belediye
20,0
3. Damier Erik Pitts
İstanbul D. S. İ.
19,9
1.
Andrew Kehinde Adeleke
Vestel
13,2 Ribaund
2. Eric Rashard Buckner
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
11,0
3. Ejike Christopher Ugboja
İTÜ
10,8
1.
Rahim Rizvanoğlu
İTÜ
6,8 Asist
2. Berkay Demirci
Hacettepe Univ.
6,4
3. Dominique Giovanni Wise
Akhisar Belediye
6,3
1.
Darrius Dalton Morrow
Akhisar Belediye
2,3 Blok
2. Marvin Hilton Jefferson
Pertevniyal Gençlik
2,0
3. Emircan Koşut
Pertevniyal Gençlik
1,8
2013 - 2014 Sezonu 33. Hafta
Özel Gelişim Koleji 0 0 Darüşşafaka Doğuş
25 Nisan 2014 Cuma 14:00 İzmir, Gelişim Koleji S. S.
Vestel 0 0 Maliye Milli Piyango
26 Nisan 2014 Cumartesi 15:00 Manisa, ATATÜRK
İstanbul BŞB. 0 0 Aydem Pamukkale Univ.
26 Nisan 2014 Cumartesi 15:00 İstanbul, Cebeci S.S.
İ. T. Ü. 0 0 Best Balıkesir
26 Nisan 2014 Cumartesi 16:00 İstanbul, İTÜ Ayazağa S.S.
Antalya BŞB. 0 0 Final Gençlik
26 Nisan 2014 Cumartesi 16:00 Antalya, ATATÜRK
Tüyap Büyükçekmece Basketbol 0 0 Ankara D. S. İ. ERA
26 Nisan 2014 Cumartesi 16:00 İstanbul, Mimar Sinan Koleji S.S.
Yeşilgiresun Belediye 0 0 İstanbul D. S. İ.
26 Nisan 2014 Cumartesi 17:00 Giresun, 19 Eylül S. S.
Akhisar Belediye 0 0 Bandırma Kırmızı
29 Nisan 2014 Salı 15:00 Manisa, Akhisar Belediye S.S.
Hacettepe Univ. 0 0 Pertevniyal Gençlik
29 Nisan 2014 Salı 18:00 Ankara, Hacettepe Univ. S.S.
 
2013 - 2014 Sezonu 34. Hafta
Best Balıkesir - Vestel
03 Mayıs 2014 Cumartesi 16:00 Balıkesir | Kurtdereli S.S.
İ. T. Ü. - İstanbul BŞB.
03 Mayıs 2014 Cumartesi 16:00 İstanbul | İTÜ Ayazağa S.S.
Final Gençlik - Aydem Pamukkale Univ.
03 Mayıs 2014 Cumartesi 16:00 Bursa | Final Okulları S.S. OLAY TV
Pertevniyal Gençlik - Antalya BŞB.
03 Mayıs 2014 Cumartesi 16:00 Kocaeli | Çayırova S.S.
İstanbul D. S. İ. - Hacettepe Univ.
03 Mayıs 2014 Cumartesi 16:00 İstanbul | Caferağa S.S.
Darüşşafaka Doğuş - Yeşilgiresun Belediye
03 Mayıs 2014 Cumartesi 16:00 İstanbul | Darüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
Ankara D. S. İ. ERA - Akhisar Belediye
03 Mayıs 2014 Cumartesi 16:00 Ankara | Mamak Belediyesi S.S.
Maliye Milli Piyango - Tüyap Büyükçekmece Basketbol
03 Mayıs 2014 Cumartesi 16:00 Ankara | Ankara S.S. (Küçük)
Bandırma Kırmızı - Özel Gelişim Koleji
04 Mayıs 2014 Pazar 16:00 Balıkesir | Banvit Kara Ali Acar S.S.
 
TB2L’de 33. Hafta Programında Değişiklik
24 Nisan 2014 Perşembe
33. hafta oynanacak İTÜ – Best Balıkesir ve Tüyap Büyükçekmece Basketbol – Ankara DSİ ERA karşılaşmalarının saati 16:00 olarak değiştirildi.
"Vestel'in Başarısı Sistemin Sonucu"
23 Nisan 2014 Çarşamba
TB2L'nin 3. sırasında bulunan iddialı ekiplerden Vestel'de Buğra Erdoğan başarılarına dair açıklamalar yaptı.
Darüşşafaka Doğuş İle "Oyunda Kal"
22 Nisan 2014 Salı
Darüşşafaka Doğuş'un gençleri basketbola yönlendirerek kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçlayan "Oyunda Kal" projesi tanıtıldı.
Yeşilgiresun, Yücel Platin İle Yollarını Ayırdı
21 Nisan 2014 Pazartesi
TB2L'de mücadele eden Yeşilgiresun Belediye, baş antrenör Yücel Platin ile yollarını ayırdı.
TB2L’de 33.Hafta Programı Belli Oldu
21 Nisan 2014 Pazartesi
TB2L'de 33.hafta, 25 Nisan Cuma günü oynanacak Özel Gelişim Koleji – Darüşşafaka Doğuş karşılaşmasıyla başlayacak.
  Beko BL | TKBL | TB2L | TKB2L | TB3L | EBBL | RSS/XML